Co nás čeká na podzim?

Milí rodiče a skautky!

Tábor a Afrikafest jsou za námi, prázdniny skončily a ve škole se to opět začíná rozjíždět. Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za jakoukoli podporu či pomoc v minulém roce, během tábora i Afrikafestu. Velmi si jí vážíme.

Zároveň bych chtěla přivítat přešátkované i nové skautky, které k nám letos přišly. Doufám, že si společně užijeme krásný rok, plný zážitků!

Na začátek pár informací:

• schůzky máme každý pátek od 16:00 do 18:00
  • povinná výbava na schůzku: deník, tužka, KPZ, uzlovačka, pití, přezůvky, nováček/stezka, šátek
  • pokud se skautka nemůže schůzky zúčastnit, prosíme, aby napsala SMS nebo email rádkyni své družinky (či oddílu), nemusí to za ni už dělat rodiče

Jak jste si jistě všimli, začal fungovat náš nový oddílový web. Samozřejmě budeme stále zdokonalovat jeho obsah a chviličku potrvá, než se rozjede. Proto prosíme o shovívavost, hlavně v začátcích. Můžete se zde těšit na fotky a videa z výprav a schůzek, pro skautky zde budou zajímavé odkazy a články, které by se jim mohly v budoucnu hodit. Najdete zde i kontakty a další důležité informace.

Budeme také doobjednávat družinové a oddílové nášivky na kroj (cena 40 Kč za kus). Pokud stojíte jak o jiřičku, tak o ještěrku/labuť, doneste prosím 80 Kč do konce září. Děkuji.

A co plánujeme dělat až do Vánoc, kromě pravidelných schůzek?

ZÁŘÍ
8.9. – zahajovací schůzka v krojích
29.9. – pokud bude ve školách ředitelské volno, schůzka se nekoná

ŘÍJEN
20.-21.10. – Halloween (přespání v klubovně)
27.10 – schůzka se nekoná (podzimní prázdniny)

10.-12.11. – podzimní výprava
17.11. – schůzka se nekoná (státní svátek)

PROSINEC
22.12. – vánoční schůzka

Termíny se mohou ještě změnit, v takovém případě se ozveme.
Bližší informace o jednotlivých akcích včas dostanete a objeví se i na webu.