Informačník leden + únor 2020

Milí rodiče a skautky!

Máme tu rok 2020 a s tím je spojena platba registračního poplatku. Těm, kteří tak již učinili moc děkujeme, pro ostatní připomínáme, že všechny informace (včetně dopisu od vůdce střediska) naleznete ve svých emailech či na webových stránkách oddílu i střediska. Mezní datum je 22.1. 2020!!!

Registrační poplatek činí 700 Kč za člena a je nutno ho uhradit převodem, číslo bankovního účtu pro platby registrace je 2101181938/2010. Při platbě uvádějte do zprávy pro příjemce celé jméno dítěte z důvodu snadné identifikace platby.

 

A co nás čeká v lednu a únoru?

PÁ          10.1. – oddílová schůzka

PÁ          17.1. – družinové schůzky

PÁ          24.1. – družinové schůzky

  • družina Labutí – čajová schůzka

PÁ          31.1. – pololetní prázdniny – schůzka není

 

PÁ          7.2. – družinové schůzky

PÁ          14.2. – jarní prázdniny – schůzka není

PÁ          21.2. – společná oslava Dne sesterství se světluškami

  • s sebou: věci na schůzku a kroj!

PÁ          28.2. – družinové schůzky

SO          29.2. – Memoriál Břéti Hampla – tradiční skautský závod v České Třebové

  • Závodu se mohou zúčastnit skautky 11-15 let (roč. narození 2005 a mladší) v tříčlenných skupinkách, starší skautky se mohou zúčastnit jako pomoc na stanovišti, pokud chtějí.
  • Ideálně, pokud se skautky předem dohodnou a nahlásí se jako skupinky po 3, nicméně i když nám to nebude vycházet, mohou se skautky přihlásit, většinou na místě najdeme další účastníky, kteří také potřebují doplnit skupinku. Hlaste se donesením návratky rádkyním družinek nebo vyplněním online dotazníku (odkaz ZDE) do 21.2. 2020.
  • Propozice závodu naleznete v emailech nebo na webu třebovských skautů ZDE.

 

PÁ-SO   6.-7.3. – přespání v klubovně s výletem do bazénu

  • podrobnosti se dozvíte před akcí

Přidej komentář