SKAUTSKÉ ODPOLEDNE

V pátek 13.9. 2019 jsme tradiční schůzku v klubovně vyměnily za skautské odpoledne na choceňském OSTROVĚ pro děti všeho věku. Návštěvníci si mohly vyzkoušet spoustu skautských dovedností – střelbu z luku, rozdělávání ohně, uzlování, poznávání rostlinek a mnoho dalšího. Když úkol na stanovišti zdárně splnili, dostali vždy jeden předmět do KPZ, kterou si mohly účastníci odnést domů.

Celé odpoledne se parádně vydařilo a večer jakbysmet. Za doprovodu kapel Wasabi, Vanua 2 a Mr. Teddy and the Sidekicks si tak mohli všichni pořádně zatrsat a pozvednout náladu v nové školním roce.

Fotografie z FOTOKOUTKU můžete najít ZDE a celé odpoledne nafotil Vojta Šaloun – ZDE.

 

Děkujeme všem, kteří jste nás přišli podpořit a užít si s námi páteční odpoledne! 🙂

 

 

 

IMG_7487

IMG_7521

Přidej komentář