INFORMAČNÍK – LEDEN+ÚNOR 2019

Milí rodiče a skautky!

Zdravíme Vás v Novém roce 2019.
Přinášíme Vám rozpis akcí na leden a únor a zároveň přidáváme orientační přehled akcí na další měsíce. Bližší informace a případné změny Vám dáme včas vědět.

• Chtěly bychom Vás poprosit, aby skautky během zimních měsíců byly připravené jít během schůzky ven – tj. měly rukavice, čepici a vhodné oblečení. Když máme to štěstí a napadne sníh, chceme toho na schůzce využít.
  • Připomínáme omlouvání na schůzky rádkyním družinek!
    – skautky z družinky Ještěrek se omlouvejte Terce Musilové – tel. 734 353 998
    – skautky z družinky Labutí se omlouvejte Magdě Malé – tel. 607 800 603
  • Pozor – letošní skautský tábor bude od 13.7. -27.7. 2018 na tábořišti na Pánově kopci u Proseče. Nezapomeňte si datum zapsat do kalendáře 😊
  • V průběhu dubna bychom chtěly udělat společnou objednávku ze skautského obchodu Junshop – rozmyslete si prosím, pokud byste něco chtěli. (dostanete “objednávací“ lístečky)
  • Pokud Vám nechodí emaily s informacemi, anebo máte nový email, pošlete správnou či novou emailovou adresu vedoucí oddílu Majdě Málková na email magdalenka.98@seznam.cz

AKCE:

PÁ 18.1. 2019 – družinové schůzky

PÁ 25.1. 2019 – družinové schůzky

PÁ 1.2. 2019 – pololetní prázdniny – schůzka nebude

8.2. 2019 – jarní prázdniny – schůzka nebude

PÁ 15.2. 2019 – družinové schůzky

PÁ 22.2. 2019 – DEN SESTERSTVÍ

• společně se světluškami oslavíme Den sesterství = mezinárodní skautský svátek přátelství
  • s sebou si vezměte kroj (kdo nemá, tak alespoň šátek)

SO 23.2. 2019 – MEMORIÁL BŘÉTI HAMPLA

PÁ 1.3. 2019 -družinové schůzky

PÁ-NE 15.-17.3. 2019 – ODDÍLOVÁ VÝPRAVA

• bližší info dodáme

Na co se můžete těšit?

PÁ 5.4. 2019 – Ukliďme svět – v rámci páteční schůzky

SO 27.4. 2019 – ALKO

• skautský závod s hliníkovou koulí
  • v rámci závodu se sbírá hliník – prosíme Vás o sběr hliníku na závod
  • umytý a pokud možno rovný (hlavně nezmačkaná víčka od jogurtů) hliník noste kdykoliv na schůzku do klubovny

duben/květen – plánovaný družinový výlet do Neznáma

SO 23.2. 2019 – MEMORIÁL BŘÉTI HAMPLA

Sraz: 7:10 na vlakovém nádraží v Chocni ve vestibulu (odjezd 7:32)

S sebou: 70 Kč, nabitý mobil (v průběhu závodu si jej skautky nechají u vedoucí), kartička zdravotní pojišťovny, vybavená KPZ, šátek, tužka, deník, ešus, lžíce, nůž, uzlovačka, vhodné teplé sportovní oblečení (které je možno zašpinit), pevnou obuv – pokud možno nepromokavou (bude tam sníh), náhradní ponožky, rukavice, čepice, svačina, pití
– k obědu je zajištěna teplá polévka a čaj

Návrat: v odpoledních hodinách vlakem v 16:35 nebo v 17:35 do Chocně, podle ukončení závodu. Skautky napíšou domů zprávu až budeme odjíždět z České Třebové. Rozchod bude na nádraží v Chocni.

Memoriál Břéti Hampla je skautský zimní závod v České Třebové. Závodí se ve družinkách po třech.

Jelikož musíme skautky do závodu předem zaregistrovat, je třeba odevzdat přihlášku na závod do 15.2. 2019 formou závazné přihlášky, kterou odstřihnete z informačníku, anebo prostřednictvím odkazu na online formulář, který obdržíte v emailu.

——————————ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA MEMORIÁL BŘÉTI HAMPLA——————————–

Moje dcera…………………………………………………………………………. se zúčastní Memoriálu Břéti Hampla 23.2. 2019 v České Třebové.

Podpis rodiče……………………………………………………………………..