Výprava do středu Země 2018

IMG_2189V pátek 11. května jsme se sešly na nádraží a vyrazily na další společnou výpravu. Tentokráte až do Červeného Kostelce. Po přestupu v Týništi a v Hradci Králové jsme šly ještě kousek cesty pěšky a došly do srubu červenokosteleckých skautů. Po večeři jsme zahájily sestup do středu Země, zahrály si pár her – snažily jsme se pohybovat jako píďalky, odezíraly ze rtů a nakonec se podívaly na tematický film. IMG_2301

V sobotu ráno jsme holdovaly pohybu, protáhly si záda, nasnídaly se a začaly se sobotním programem. Procvičily jsme si orientaci v mapě, mapové značky a azimut. Vyzkoušely jsme si naši důvěru v ostatní, kdy jsme se nechaly „zdvihat do oblak a padaly do prázdna“. Po obědě jsme vyrazily do centra města a obhlédly jsme domeček Boženy Němcové, kde strávila první týdny po svatbě. V parku jsme si zazávodily a procvičily spolupráci a pak zpátky do klubovny. Po večeři jsme si vyrobily malý dáreček pro maminky – buď ubrouskovou kytičku, vypálené dřívko anebo papírové přáníčko. Ještě než jsme šly spát jsme překročily hranice středu Země noční hrou a pak rychle do spacáčků.

IMG_2281V neděli ráno jsme zahájily rozcvičkou a po snídani se daly do balení. Jakmile každá ponožka a tričko našlo své místo v krosně, daly jsme si ještě lakrosový turnaj. Pak už nám zbývalo jenom uklidit všechny obývané prostory, ještě jsme si zahrály rajčata a pak už jenom zpátky na nádraží a domů 🙂

 

 

 

 

Na fotky se můžete podívat ZDE.

Přidej komentář