V rámci oslavy 100 let skautingu v Chocni se náš oddíl rozhodl uspořádat kromě střediskové  výstavy i SOBOTNÍ ÚNIKOVOU HRU ve skautském domě (Jungmanova 127). Naše verze úniku bude taková, kdy v zamčené klubovně budete pomocí indícií, šifer a schovaných nápověd hledat klíč, abyste se mohli dostat ven.

• hra bude probíhat v sobotu 9.11. 2019 od 9 do 17 hodin
  • soutěžit se bude v týmech o 2-4 členech
  • !POZOR! – minimálně jeden člen týmu musí být starší 12 let!!
  • výsledky nejrychlejších úniků se objeví zde na webu

Na všechny účastníky čeká malá odměna 🙂

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA HRU:

• zájemci ať se zapíší do formuláře, který najdou ZDE
  • zapište jména či přezdívky účastníků do času, který Vám vyhovuje
  • v případě, že už je daný čas zabrán, prosíme nemažte účastníky, kteří si ho vybrali před Vámi!!! a vyberte si čas jiný
  • pokud bude zájem velký a tabulka skoro plná, uděláme druhou a připravíme pro Vás únikovou hru ve dvou místnostech souběžně

Až se zapíšete zbývá už jen počkat do listopadu a dorazit k nám do klubovny. Přijďte prosím v čas, zároveň ale počítejte s tím, že pokud se tým před Vámi malinko zdrží, budete muset chvilku počkat. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás!

Výstřižek