MBH v České Třebové – 23.2. 2019

V sobotu 23. února jsem se zúčastnily Memoriálu Břéti Hampla, který pořádají skauti z 3. oddílu střediska Javor.
Sešly jsem se ráno po sedmé na nádraží v Chocni a společně se světluškami, vlčaty i skauty jsme  vyrazily vstříc České Třebové. Sníh jsme tady ani nečekaly, jelikož doma už nám všechen roztál. A tak pro nás bylo překvapením, když jsme zjistily, že závod nakonec bude po sněhu 😀

Po chvilce oddechu, přípravě povinné výbavy na závod a posilnění sušenkou proběhl slavnostní nástup a následně byl odstartovaný závod pro dívčí kmen.

Letošní rok nám dohromady závodily 4 družinky skautek – 2 družinky od Ještěrek a 2 od Labutí. Závodilo se v různých disciplínách – uzlování, šifry, morseova abeceda, házení na cíl, znalost historie, rozdělávání ohně, lanová dráha atd. Jako vždy se ale orientace v terénu ukázala jako pěkný oříšek. Naštěstí se nikdo nadobro neztratil a všichni závod zdárně dokončili!

A jak jsme vlastně dopadly?
Našim skautkám se podařilo obsadit krásné 2., 7., 10. a 11. místo! Moc gratulujeme Simče, Áje a Sáře, které obhájily svoji medailovou příčku z minulého roku a dokonce ji povýšily na krásné 2. místo!!!
I ostatním hlídkám z choceňského střediska se velmi dařilo a výsledkovou listinu si můžete rozkliknout zde.

I když se občas něco nevydaří, musíme dodat, že jsme na všechny holky moc pyšné, daly do toho všechno (spoustu sil, úsilí – zkrátka šly do toho naplno), moc se snažily a uvidíme, třeba to příští rok opět vyjde!

Odkaz na fotogalerii od Třebovských skautů máte ZDE.

A tady pár fotek od nás 🙂

This slideshow requires JavaScript.

 

 

Přidej komentář