Memoriál Břéti Hampla 23.2. 2019

 MEMORIÁL BŘÉTI HAMPLA – sobota 23.2. 2019

Sraz: 7:10 na vlakovém nádraží v Chocni ve vestibulu (odjezd 7:32)

S sebou: 70 Kč, nabitý mobil (v průběhu závodu si jej skautky nechají u vedoucí), kartička zdravotní pojišťovny, vybavená KPZ, šátek, tužka, deník, ešus, lžíce, nůž, uzlovačka, vhodné teplé sportovní oblečení (které je možno zašpinit), pevnou obuv – pokud možno nepromokavou (bude tam sníh), náhradní ponožky, rukavice, čepice, svačina, pití
– k obědu je zajištěna teplá polévka a čaj

Návrat: v odpoledních hodinách vlakem v 16:35 nebo v 17:35 do Chocně, podle ukončení závodu. Skautky napíšou domů zprávu až budeme odjíždět z České Třebové. Rozchod bude na nádraží v Chocni.

 

Memoriál Břéti Hampla je skautský zimní závod v České Třebové. Závodí se ve družinkách po třech.

Jelikož musíme skautky do závodu předem zaregistrovat, je třeba odevzdat přihlášku na závod do 15.2. 2019 formou závazné přihlášky, kterou odstřihnete z informačníku, anebo prostřednictvím odkazu na online formulář, který obdržíte v emailu.

Přidej komentář