Info – leden + únor 2018

Milí rodiče a skautky!

Doufáme, že si užíváte krásné zimní měsíce. Chtěly bychom Vám prostřednictvím dalšího informačníku moc poděkovat za včasné zaplacení registračního poplatku a podat informace o blížících se akcích.
Akce:

Společné chytání lelků na ledě – bruslení 20.1. 2018
Sraz: 13:55 před kluzištěm v Chocni
Rozchod: 16:00 u kluziště
S sebou: brusle, RUKAVICE, čepice, vhodné oblečení, 10 Kč na vstupné, popř. sušenku/čaj v termosce

V pátek 2.2. se schůzka nekoná – pololetní prázdniny

Memoriál Břéti Hampla – 17.2. 2018
Jedná se o skautský zimní závod na celý den pořádaný skauty z České Třebové. Závodí se na trase v lese, kde skautky chodí po stanovištích a soutěží v různých dovednostech (rozdělání ohně, hod na cíl, orientace v terénu atd.).
Jelikož je třeba se na závod dopředu přihlásit, chtěly bychom Vás poprosit o vyplnění a vrácení přihlášky na tento závod anebo zaslání potvrzení o účasti emailem do 2.2. 2018.
Podrobnější informace obdrží skautky včas před závodem.

Oslava dne sesterství – 23.2. 2018
Každý rok skautky celého světa slaví 22. února Den sesterství, tzv. Thinking day. Oslavíme ho společnou schůzkou se světluškami. Prosíme skautky, aby si nezapomněly své KROJE!