Info – prosinec 2017

Milí rodiče a skautky!

V podzimních měsících jsme toho hodně zažily. Zhlédly jsme film Skauti bez lilie, prožily společný Halloween s chlapeckým kmenem, vyjely na výpravu do Hradce Králové. Krátké zápisky a fotky můžete nalézt na našich webových stránkách, kde se také časem objeví i video z výpravy:
V zimě ale nezalezeme do peřin. I na prosinec toho hodně plánujeme!

Pár informací na začátek:

  • objednávka z Junshopu proběhla, všechny skautky by měly mít objednané věci u sebe
  • družinové a oddílové nášivky dostanou skautky do Vánoc (nebojte, nezapomněly jsme na ně!)
  • pokud máte doma větší množství nepotřebných skleniček od přesnídávek (a opravdu nepotřebných, tzn. že je vyhazujete), přineste je prosím na schůzku, budeme v nich rozdávat Betlémské světýlko na náměstí (kelímky od jogurtů se nám moc neosvědčily)
  • chtěla bych Vás informovat o registračním poplatku pro rok 2018, letošní novinkou je posílání platby na účet střediska 2101181938/2010 (do zprávy pro příjemce pište celé jméno dítěte) do  19. 1. 2018. Výše registrace je 650 Kč za nejstaršího člena rodiny, za každého dalšího to je 600 Kč (více informací v dopise od vůdce střediska)

 

Bližší info k nadcházejícím akcím:

Předvánoční výprava za teplými prameny – přespání v klubovně 15. – 16. 12. 2017

sraz: v pátek v 15:55 u klubovny

rozchod: v sobotu v 10 hod před klubovnou

s sebou: pár kousků cukroví, plavky, ručník, mýdlo, spacák, věci na spaní, hygiena, 150 Kč, věci na schůzku, svoji večeři na pátek a pití

 

Betlémské světýlko do Chocně dorazí v neděli 17. 12. 2017

V 8:35 přijede rychlíkem z Brna Betlémské světýlko. Pokud budete mít někdo zájem se přijít podívat, jak takové předávání probíhá anebo si rovnou světýlko odnést domů (nezapomeňte lucernu), přijďte v neděli v KROJI v 8:25 do vestibulu na nádraží. Budeme se těšit.

 

Hledání ztracených Vánoc22. 12. 2017

sraz: v 15:00 u klubovny

rozchod: v 18:00 u klubovny

s sebou: teplé oblečení a dobré boty, čaj do termosky, 1 ručně vyrobený dárek, baterka, dobroty pro zvířátka

 

Rozdávání Betlémského světýlka – 23. 12. 2017

sraz: v 16:30 u klubovny v KROJI,

rozchod: po páté hodině na náměstí

Budeme rozdávat Betlémské světýlko lidem na náměstí při zpívání u vánočního stromu. Pokud nám chcete přijít pomoct, vezměte si s sebou lucerničku, ať máte čím svítit 😊

Přidej komentář