Přespání v klubovně – Halloween 2017

Z pátka na sobotu jsme společně se skauty přespávaly v klubovně, tentokráte v halloweenských kostýmech.Večer jsem zahájili společným představování masek a po večeři, když už se nám párky v rohlíku rozvalovaly v žaludku, následovala hra po okolí klubovny. Dostat se ke zprávě, kde bylo napsáno místo úkrytu léku proti kousnutí od nemrtvých, nebylo nic lehkého. Obzvláště, když se všude potulovali dotěrní zombíci, kteří zhášeli svíčky=životy při sebemenším pohybu. Nakonec se ale části léku podařilo najít a smíchat a všechny vyléčit.

Zbytek večera jsme věnovali odpočinku a promítání filmu a Evča, Kája, Emička, Zara a Kája si pro nás připravily půlnoční představení v podobě velmi povedené halloweenské písně 🙂

V sobotu ráno jsme se probudili řádnou rozcvičkou, slupli snídani, uklidili náš „chlívek“ a spěchali domů na oběd.

Díky moc všem za účast a doufáme, že jste si to užili!

DSCN2381 DSCN2390 DSCN2405

písnička Halloweenská noc / Emička, Evča

Zombie, draci, bubáci,
dělaj si z nás legraci,
my se jich však neleknem,
sranda s nima bude jen.

Ref: Když se večer stmívá, bubáci se scházejí.
Na koštěti lítaj, nebo pěšky chodějí.

Strašáci a dýňáci,
chodí si po ulici,
Halloween je pro ně hej,
to ví každej malinkej.