Info – podzimní výprava

Milí rodiče a skautky!

Moc děkujeme všem, kteří jste nám pomohli při přípravě občerstvení na výstavu minulou sobotu a doufáme, že se vám beseda líbila.

Připomínám, že příští pátek 27.10. schůzka není (podzimní prázdniny).

Bližší info k podzimní výpravě:
Sraz: v pátek 10.11. v 16:15 před klubovnou (odjíždíme vlakem v 16:57)
Návrat a rozchod: v neděli 12.11. v 11:00 v Chocni na vlakovém nádraží (příjezd vlaku v 10:56)
S sebou: dobré boty a vhodné oblečení podle počasí (jedeme do klubovny ve městě), bunda, pláštěnka, spacák, karimatka, hygiena, přezůvky, věci na schůzku, ešus, lžíce, baterka, kartička zdravotní pojišťovny, skautský šátek na krk

Páteční večeře je z vlastních zásob a holky s bezlepkovou dietou prosíme, aby si vzaly vlastní pečivo v takovém množství, aby jim stačilo na dvě snídaně a sobotní večeři.
Nezapoměňte na 300 Kč (v ceně je jízdné, ubytování a jídlo, zbytek peněz vrátíme).

Těšíme se  🙂