Info – říjen 2017

Milí rodiče a skautky!

Měsíc září nám rychle utekl a už tu máme říjen. Ráda bych vás informovala o tom, co nás všechno v říjnu čeká.

Pokud ještě některá skautka bude chtít oddílovou či družinovou nášivku, může si o ni říct a zaplatit ji (40 Kč za kus) do 13. října 2017. Děkuji.

Spousta skautek se na mne obrátilo s prosbou, že potřebují koupit nějaké skautské vybavení. V Junshopu – www.junshop.cz  – se dá sehnat skoro vše, od krojů a nášivek, stezek a ešusů, až po knihy, šátky a různé drobnosti vhodné i jako vánoční dárky. Rády bychom udělaly společnou objednávku. Proto prosím, pokud budete něco chtít, přineste to napsané na lístku i s penězi do 20. října 2017. Nezapomeňte se u krojů a triček podívat na tabulku velikostí na webu. Poté vše objednáme tak, aby to do vánoc přišlo.
Na lístek napište jméno, co chcete (kolik kusů, u triček a krojů jejich velikost) a celkovou placenou částku.

Bližší info k nadcházejícím akcím:

• Halloween – přespání v klubovně 20.-21.10. 2017
    sraz: v pátek po schůzce
    rozchod: v sobotu v 10 hod před klubovnou
    s sebou: KOSTÝM, spacák, 50 Kč, čajová svíčka, věci na spaní a hygiena
  • Skautská výstava a film v kině Máj – 14.10. 2017 od 14:00
    Prosíme skautky, aby na výstavu přinesly malé občerstvení pro hosty (např. jednohubky, pečené slané dobroty, buchta,co se dá nakrájet a vzít do ruky nebo drobné cukroví).
    sraz:  13:20 u kina, abychom stihly občerstvení nachystat
    Přijďte v krojích!
  • 27.10. – schůzka není (podzimní prázdniny)